fbpx

Google Ads Yönetimi

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da firmanızın reklamlarını yayınlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse reklamlarınızı tüm Google Ads mecralarında sergilemek için Zebra Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu eşsiz hizmet ile reklamlarınız Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer alır. Böylece web siteniz satın alma eğiliminde araştırma yapan kullanıcılara gösterilir. Sizin için bütçeniz doğrultusunda hedef kitlenize ulaşacak şekilde en etkin Google Ads reklamını planlıyoruz. Ardından maliyetinizi azaltarak yeni müşteriler bulmanızı sağlıyor ve karınızı arttırıyoruz.

google ads reklam ajansı google reklam uzmanı

Birebir ve etkili iletişim ile şirketinizin başarısını sağlıyor, dijital pazarlamanızı en iyi şekilde yapıyoruz. Hesabınızda yapılan optimizasyonlarla birlikte sunduğunuz hizmet ve ürünleri arayan müşterilerin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Üstelik Google Reklamları ile bütçeniz her zaman kontrol altındadır. Kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yapar, değerli dönüşümleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Potansiyel müşterilerinize Google reklamları ile doğru zamanda ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçin!

google ads yönetimi iletişim
google ads destek iletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads nedir?

Google Ads veya eski adıyla Google Adwords işletmelerin Google ürünlerinde reklam vermelerini sağlayan bir araçtır.

Google Ads danışmanlığı nedir?

Bir diğer adıyla Google Ads uzmanları, işletmeniz adına anahtar kelime fırsatlarını belirler, reklam kampanyalarınızı yönetir, reklamlarınızdan aldığınız verimi arttırmaya yönelik stratejiler ortaya koyar.

Google Ads nerelerde kullanılır?

Google reklamları hemen hemen her sektör için kullanılabilir. Özellikle internet kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor. Ürün hizmet aramalarının neredeyse %90’ı Google üzerinden gerçekleşmektedir.

Google Ads ücretli mi?

Evet, Google ürünlerinde reklam vermek ücretlidir.

Google Ads günlük bütçe ne kadar olmalı?

Sektörden sektöre günlük bütçeler değişkenlik gösterir. İlgili anahtar kelimenin arama hacmi ve rakip reklam verenler analiz edilmelidir.

Tüm Hizmetlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız.