fbpx

Google Benim İşletmem Doğrulama

İşletmelerin reklam ve tanıtım faaliyetlerine başlarken en temel nokta olan Google Benim İşletmem Kaydı nın oluşturulmasında ve Benim İşletmem Doğrulama sının yapılmasında işletmeler zaman zaman sorunlar yaşayabilmektedir. İşletmelerin dijital çağda web üzerinde en doğru bilgilerle bulunabilmesinin önemini çok iyi biliyoruz.

Google Benim İşletmem alanında Konya’da ilk ve tek My Business Provider ünvanına sahip uzmanı ajansımız bünyesinde barındırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

İşletmelerin Google Haritalar ve Arama’da online varlık oluşturarak büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olmak için Google ile iş ortaklığı yapıyoruz. İlk aşama Google Benim İşletmem’e kaydolmak ve yüksek kaliteli bir online giriş oluşturmaktır. İşletme girişi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve işletme değerinizi potansiyel müşterilere göstermek için kullanılır. Mesajlaşma, fotoğraflar ve yayınlar gibi güçlü araçlarla, müşterilerin ilgisini çekebilir ve rakiplerinizin karşısında fark yaratabilirsiniz. 

Google Benim İşletmem doğrulama uygulamasının ardından doğru Google Ads planlamaları ile işletmelerimizin dijital kanallar üzerinde marka bilinirliğini güçlendirirken, satış artışına fayda sağlıyor, yeniden pazarlama araçlarının kullanımı ile maliyet/fayda endeksinde değerli kampanyalar oluşturuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular;

Benim İşletmem Nedir?

Benim İşletmem Nedir?
Kullanımı kolay bir araç olan Google Benim İşletmem, işletmeler ile kuruluşların Arama ve Haritalar dahil olmak üzere Google genelinde, internetteki varlıklarını yönetmelerini sağlar. İş bilgilerinizi doğrular ve düzenlerseniz, müşterilere işletmenizi bulma imkanı sağlayabilir ve hikayenizi anlatabilirsiniz.

Google Haritalar’a İşletme Nasıl Eklenir?

Google Haritalar’a İşletme Nasıl Eklenir?
Google Benim İşletmem yoluyla işletmenizi Google Haritalar’a ekleyebilir, Google Arama ağı üzerinde doğru ve güncel bilgilerle yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Benim İşletmem Doğrulama Kodu Gelmiyor Ne Yapmalıyım?

Benim İşletmem Doğrulama Kodu Gelmiyor Ne Yapmalıyım?
Google Benim İşletmem doğrulama kodu işletmenize ulaşmıyorsa veya doğrulanması hakkında sorunlar yaşıyorsanız, profesyonel destek almayı tercih edebilirsiniz.

İşletmem Askıya Alındı Ne Yapmalıyım?

İşletmem Askıya Alındı Ne Yapmalıyım?
Google Haritalar’da yayınlanan işletmelerin Google Politika ve Kuralları’na uygun olması gerekmektedir. İşletmeniz askıya alındıysa politika ve kurallara uygun olarak düzenlenmesi için profesyonel destek almayı tercih edebilirsiniz.

İşletmemi Bir Başkası Sahiplenmiş Ne Yapmalıyım?

İşletmemi Bir Başkası Sahiplenmiş Ne Yapmalıyım?
İşletme girişiniz bir başkası tarafından sahiplenilmiş veya daha önce yönetiyor olduğunuz hesaba ait bilgileri unutmuş olabilirsiniz. Bu durumda Sahiplik İsteği Oluşturma prosedürünü yerine getirmeniz gerekmektedir. Dilerseniz profesyonel desteği alarak prosedürü sizin adınıza takip etmesini sağlayabilirsiniz.