fbpx

PR (Public Relations)

Zebra Medya markanızı öne çıkaracak PR çalışmaları ile daha dinamik bir yapıda olmanızı sağlar. Yenilikçi bir marka mimarisi oluşturur böylece sizin hikayenizi doğru zamanda doğru kişiye ulaştırır.

Teknolojinin ilerlemesiyle hedef kitlenizin dijital ortama yönelmesinden istifade edip sizi dijitalde de en etkin şekilde temsil eder. Firmanızın amaç ve hedeflerine daha kısa sürede ulaşması ve faaliyetlerine gelişme göstererek devam etmesi için kurumsal iletişim çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirir.

Firmanızın geleceği için planlı bir kriz iletişimi ve kriz planı oluşturuyoruz ve böylece kriz durumu oluşması, kriz durumunda göreceğiniz zararı en aza indirip markanızın zarar görmesini engelliyoruz.

Sizler için marka kimliğinize uygun olan sosyal sorumluluk kampanyaları, gündem yönetimi gibi projeler üretiyoruz. Biz sizin marka sesiniz oluyoruz. Etkileyici sunumlarımızla, sosyal medya içeriklerimizle markanızı halk ile buluşturuyoruz. Başarılı Halkla İlişkiler çalışmaları ile çeşitli dikkat çekici etkinlikler hazırlayarak halkın ve basının dikkatini çekerek firmanızın tanınırlığını artırıyoruz.